Meist

Saverna Buffik on õdusa atmosfääriga modernne teeääre buffee – kohvik. Meie juures saab aja maha võtta, hetkeks hinge tõmmata ja nautida maitsvaid roogasid ning mõnusat olemist. Me tahame olla hubane ja soe koht, kuhu on alati rõõm tagasi tulla.

Meie söögikoha lõunabuffee sobib suurepäraselt tegusale ning kiire elutempoga inimesele. Buffee valik on mitmekesine ja iga päev vahelduv. Toidutaldriku saab endale oma maitse ja näljatunde järgi ise kokku komplekteerida. Toitude valmistamisel kasutame palju meie kohalike väikeettevõtjate toorainet ja seda ikka selleks, et toetada piirkonnas väikeettevõtlust ning pakkuda teile ehedat Eesti maitset.

Buffiku uhke kondiitrivitriin on täis magusaid ja suursuguseid kooke, mida saab nautida nii kohapeal kui ka kaasa osta. Lisaks saab tellida pidulauatooteid ja torte tähtpäevadeks või niisama perekondlikeks üritusteks.
Meie pagar töötab usinasti selle nimel, et värsked pehmed pirukad ja saiakesed oleks saiakorvides kõiki ootamas. Valmistame kohapeal ka oma rukkileiba, mille retsepti ja maitseid oleme pikka aega timminud.

Meil on sõbralik teenindus, maitsvad toidud ja hubane atmosfäär. Astu läbi ja me oleme kindlad, et sulle meeldib.

Tere tulemast!

Scroll to Top